O sklepie

Sklep betula-kosmetyki.pl oferuje produkty: 

  • Bez sztucznych barwników, konserwantów i substancji zapachowych
  • Bez surowców wytwarzanych z ropy i jej pochodnych
  • Bez olejów silikonowych i glikoli
  • Nie testowane na zwierzętach
  • Bezpieczne dla alergików i osób z problemami dermatologicznymi, kobiet w ciąży i karmiących, niemowląt i małych dzieci
  • Odpowiednie dla wegan oraz wszystkich świadomie dbających o swój wygląd i zdrowie

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są oryginalne i nowe, sprowadzane bezpośrednio od polskich producentów bądź, w przypadku produktów zagranicznych,  ich autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski. Te ostatnie posiadają także, zgodnie z poskimi przepisami i normami, etykiety w języku polskim. Przy wszystkich kosmetykach widnieje ich pełny skład.

Odwiedź nas także na                       

W sprzedaży niemieckie i francuskie kosmetyki naturalne znanych firm, m.in. Lavera, Eco Cosmetics, Eubiona, Bioturm, Najel, Benecos. W naszej ofercie znajdują się także mydła z Aleppo, naturalne oleje, glinki i kosmetyki Nacomi, hydrolaty polskiego Laboratorium Cosmeceuticum, kosmetyki do makijażu i akcesoria kosmetyczne, a także kosmetyki pielęgnacyjne polskich firm: Make Me BIO, Nova Kosmetyki, Sylveco wraz z jej nowszymi markami - Biolaven i Vianek. 

Wszystkie oferowane kosmetyki posiadają odpowiednie atesty i są dopuszczone do sprzedaży na terenie Polski. Większość z nich posiada też odpowiednie certyfikaty przyznawane kosmetykom naturalnym i organicznym.

Zapraszamy do zakupów w sklepie oraz na  .