Serum pobudzające włosy do wzrostu

 • Serum pobudzające włosy do wzrostu
Producent: Bionigree
Dostępność: Niedostępny
Cena: 68,00 zł
 

BIONIGREE SERUM POBUDZAJĄCE WŁOSY DO WZROSTU BASIC_04
z dodatkiem czarnej porzeczki

50 ml

Serum pobudzające włosy do wzrostu to naturalny kosmetyk trychologiczny o polskim pochodzeniu i o działaniu hamującym wypadanie włosów, pobudzającym włosy do wzrostu i odżywiającym skórę głowy. Preparat jest przeznaczony dla osób o włosach cienkich, słabych, z tendencją do nadmiernego wypadania (w szczególności osób ze zdiagnozowanym łysieniem telogenowym).

 • reaktywuje komórki macierzyste mieszków włosowych w celu pobudzenia wzrostu włosów z klinicznie widocznymi wynikami w ciągu 3 miesięcy poprzez rozpoczęcie aktywności i proliferacji komórek macierzystych (uruchomienie nowego cyklu wzrostu włosów),
 • zwiększa metabolizm fibroblastów brodawek skóry przez odpowiednie odżywienie mieszków włosowych i szybsze włączenie się komórek macierzystych do działania w fazie anagenu,
 • odżywia skórę głowy. 

Regularne stosowanie serum pobudzającego przyczynia się do wzrostu gęstości włosów, większego błysku i zachowania ich dłuższej żywotności (włosy nie wypadają przedwcześnie). Produkt ma płynną, nietłustą konsystencję. Po użyciu nie pozostawia tłustej warstwy na powierzchni skóry.

Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, dzięki czemu może być używany przez wegan. Nie zawiera składników aktywnych przenikających do krwiobiegu, dzięki czemu jest bezpieczny również dla kobiet w ciąży.

Składniki aktywne:

 • Ekstrakt komórek macierzystych ze szwajcarskiej jabłoni domowej odpowiada za ochronę komórek macierzystych skóry - chroni żywotność komórek, opóźnia proces starzenia, zwiększa witalność komórek macierzystych skóry oraz odmładza mieszki włosowe.
 • Ekstrakt z owoców czarnej porzeczki to źródło witaminy C, witamin z grupy B, kwasu foliowego i rutyny.
 • Ekstrakt z kiełków zielonego groszku to substancja, która stymuluje wzrost włosów od korzenia, przywraca pełną witalność włosa i przedłuża cykl jego życia oraz wpływa na zagęszczenie włosów.
 • Ekstrakt z liści zielonej herbaty stymuluje włosy do wzrostu oraz przedłuża fazę wzrostu włosa.
 • Ekstrakt z kory modrzewia europejskiego wpływa na odnowę komórek skóry, dodatkowo chroni włosy przed utratą wilgotności i ułatwia ich rozczesywanie.
 • Glicyna to główny składnik białek włosowych, głównie białek związanych z keratyną, sprzyjający wzrostowi włosów.
 • Chlorek cynku to bardzo ważny czynnik współdziałania wielu enzymów, sprzyjający włączeniu cystyn w keratynę do wzmocnienia rdzenia włosów.

Nie zawiera SLS/SLES, parabenów, silikonów, PEG, sztucznych barwników i innych niepożądanych substancji w kosmetykach pielęgnacji skóry głowy i włosów. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego i nie był testowany na zwierzętach.

Sposób użycia: Serum należy stosować każdorazowo po umyciu włosów. Wstrząśnij zamkniętą buteleczką przed jego użyciem. Po umyciu włosów szamponem naturalnym BIONIGREE BASIC_02, wysusz włosy ręcznikiem i rozczesz je tworząc przedziałki wzdłuż głowy, od czoła do tyłu co 1-1,5 cm. Na przedziałki wkrop serum przy użyciu pipety i wcieraj palcem tak, aby serum dotarło do korzeni włosów. Po pokryciu całej powierzchni skóry głowy, uczesz włosy i pozostaw bez spłukiwania.

WSKAZÓWKA: Produkt stosujemy zawsze po umyciu włosów. Dla wzmocnienia efektu zaleca się poprzedzić mycie włosów wykonaniem zabiegu oczyszczającego skórę głowy przy użyciu serum oczyszczającego do skóry głowy BIONIGREE BASIC_01. 

Kosmetyk ma płynną, nietłustą konsystencję, dzięki czemu łatwiej jest go aplikować na powierzchni skóry głowy, używając do tego pipety dołączonej do opakowania. Należy unikać kontaktu z oczami. W razie dostania się produktu do oczu należy obficie przemyć je wodą. 

INCI: Aqua, Dimethyl Isosorbide, Ribes Nigrum Fruit Extract, Glycerin, Pisum Sativum Sprout Extract, Malus Domestica Fruit Cell Culture Extract, Xanthan Gum, Lecithin, Sodium Metabisulfite, Larix Europaea Wood Extract, Zinc Chloride, Camellia Sinensis Leaf Extract, Potassium Sorbate, Sodium Levulinate, Sodium PCA, Sodium Lactate, Argininę, Aspartic Acid, PCA, Glycine, Alaninę, Serine, Valine, Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Cyclodextrine, Parfum, Diosmine, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid.

Produkt należy zużyć w ciągu 12 miesięcy od daty otwarcia opakowania.

Kosmetyki trychologiczne BIONIGREE to pierwsze polskie, profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry głowy o naturalnym składzie z dodatkiem czarnej porzeczki. Poznaj ich właściwości i skuteczność! 

BIONIGREE to firma z polskim kapitałem. Koncepcje produktów oraz ich badania dermatologiczne realizowane są we współpracy z czołowymi polskimi ośrodkami badawczymi. Zaopatrywanie się w składniki od polskich producentów i dystrybutorów oraz korzystanie z transportu finalnych produktów kosmetycznych do klientów z wykorzystaniem polskiego kuriera sprawia, że każdy kosmetyk z logiem BIONIGREE jest w 100% produktem polskim.