Baby Anthyllis delikatny płyn do prania

  • Baby Anthyllis delikatny płyn do prania
Producent: Pierpaoli
Dostępność: Niedostępny
Cena: 31,00 zł
 

BABY ANTHYLLIS PŁYN DO PRANIA UBRANEK DZIECIĘCYCH I NIEMOWLĘCYCH ORAZ DELIKATNYCH TKANIN
do prania ręcznego i w pralce
 

1000 ml 

Płyn do prania delikatnych tkanin to specjalna i bardzo dobrze sprawdzona formuła piorąca przeznaczona w szczególności do prania ubrań dzieci i niemowląt.

To ekologiczny detergent stworzony z roślinnych składników pochodzących z biologicznych upraw, polecany również do prania delikatnych tkanin oraz wełny. Nie zawiera pochodnych ropy naftowej, siarczanów ani syntetycznych środków konserwujących i zapachowych. To specjalnie opracowany  łagodny, skoncentrowany płyn do prania odzieży i tkanin przeznaczony dla osób wrażliwych na zwykłe środki piorące, wykazujących alergie. Płyn Anthyllis jest idealny dla delikatnej i wrażliwej skóry.

  • Stworzony z biologicznych, roślinnych składników - olei z biologicznych upraw, takich jak oliwa z oliwek i olej rzepakowy z okolicznych ekologicznych gospodarstw regionu Apulii.  
  • Testowany dermatologicznie na skórze wrażliwej.
  • Sprawdzony na zawartość niklu, chromu i kobaltu (wartości <0,4 ppm).
  • Płyn do prania odzieży przeszedł podwójne testy - pierwszy sprawdził jego bezpośrednie działanie na kontakt ze skórą, w drugim zweryfikowano wpływ upranej odzieży na kontakt ze skórą delikatną i wrażliwą. W obu przypadkach stwierdzono, że produkt jest nie drażniący. 

Produkt, opakowanie, biodegradacja i etykietowanie są przedmiotem corocznych kontroli przeprowadzonych przez Instytut Certyfikacji Etyki i Środowiska (ICEA). Produkt nie zawiera żadnych cząstek tlenku etylu (sodium laureth sulfate, niejonowe środki powierzchniowo czynne ). Ponadto nie jest testowany na zwierzętach. Posiada certyfikat ICEA – Eco Bio Cleaners. 

WYDAJNOŚĆ i SKUTECZNOŚĆ PRANIA

Z badań przeprowadzonych przez laboratorium zewnętrzne wynika, że formuła płynu do prania gwarantuje taką samą wydajność i skuteczność jak porównywalne środki piorące liderów rynku. 

Sposób użycia:

Pranie ręcznie: rozcienczyć zalecaną dawkę produktu w zimnej lub letniej wodzie (max 40°C dla syntetyków i 30°C dla wełny). Pozostawiać pranie w wodzie przez około 15 minut, a następnie spłukać i wysuszyć.

W pralce: wlać wskazaną dawkę do zbiornika i ustawić żądany program.

W przypadku trudnych plam, po sprawdzeniu odporności koloru na niewidocznym miejscu tkaniny, wlać kilka kropel produktu bezpośrednio na plamę, delikatnie masować, a następnie umyć ręcznie lub w pralce.  

Dawki prania dla 2 -3 kg

TWARDOŚĆ WODY

Lekko zabrudzone

Brudne

Bardzo brudne

MIĘKKA  

0-15°F

30 ml

40 ml

50 ml

ŚREDNIA

15-25°F

35 ml

45 ml

60 ml

TWARDA

ponad 25°F

40 ml

55 ml

70 ml

Pranie ręczne

na 5 l wody

20 ml

30 ml

40 ml

1 zakrętka to ok. 70 ml płynu 

INCI: Aqua (Water), Potassium Rapeseedate*, Caprylyl/Capryl Glucoside, Alcohol Denat, Lauryl/Myristyl Glucoside, Potassium Olivate*, Olivamidopropyl Betaine*, Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate, Phenethyl Alcohol, Parfum*, Ethylhexylglycerin

* na bazie olejów organicznych 
** na bazie naturalnych esencji
 

Skład chemiczny: 5-15% niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydła; <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne. Inne składniki: zapach.  

Ostrzeżenia:

Trzymać z dala od dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się produktu do oczu, natychmiast przemyć oczy dużą ilością wody.